Blij met een dode mus

Dit is een UiTPAS evenement.

Muziek door Naragonia


Schrik niet: Begijns nieuwe voorstelling gaat over de huismus.


Dit kleine vogeltje draagt namelijk een geschiedenis met zich mee waar je versteld van zult staan. Zodra de landbouw verscheen in het Midden-Oosten pikte deze rakker letterlijk een graantje mee en verspreidde zich zo over heel de wereld. De tocht die Tjilp achter de rug heeft is voer voor een pageturner.


Beleef de opkomst en de ondergang van de underdog van onze natuur met een brok vaderlandse geschiedenis, een reis naar het China van Mao en een bezoek aan de Afrikaanse steppen vol onthutsende weetjes en avontuurlijke vertellingen.


Humor, geschiedenis en wetenschap verenigt in een heerlijke theatervertelling zoals alleen Begijn ze kan brengen.


Folkduo Naragonia brengt er hun eigenzinnige folk bij met een verfijnde, stevige energie. In 2024 wonnen ze de award voor beste live band tijdens Flanders Folk Awards.

Praktische informatie

Wanneer

Prijs

€ 22,00
-26 jaar - 15,5 euro, Vriendenpas 2025-2026 - 19,00 euro, Uit-Pas Kansentarief - 1,5 euro, GroepsUiTPAS - 1,5 euro, Rolstoel - 22,00 euro, Kansentarief met UiTPAS Dender - 1,5 euro

Waar

Parking CC De Biekorf

Inschrijven

Organisatie

CC De Biekorf

Filter op categorie