Lezen is heerlijk, maar kinderen ontdekken dit niet altijd vanzelf. Voorlezen is daarin een belangrijke eerste stap. Maar hoe begin je hieraan? Sarah (@vooruitgelezenkinderen) inspireert je tijdens twee sessies met mooie verhalen én praktische tips.
Ontdek in de eerste workshop waarom interactief voorlezen bij kleuters werkt en hoe je kinderen actief bij het verhaal betrekt. Daarna ligt de focus op kinderen die zelf al kunnen lezen en ontdek je waarom voorlezen ook dan waardevol blijft en hoe je het aanpakt. Na beide sessies ga je naar huis met een hoofd vol ideeën en een lijstje vol leestips, klaar om meteen aan de slag te gaan!
Programma
9u Onthaal met koffie en koffiekoek
9.30u Workshop voorlezen aan kleuters
10.30u Napraten en boeken snuisteren
11u Workshop voorlezen aan lagereschoolkinderen
12u Napraten en boeken snuisteren, mogelijkheid tot broodjeslunch
Praktisch
Je kan inschrijven tot en met vrijdag 20 november voor een of beide workshops via de QR-code. Als je een broodje wenst, vragen we een bijdrage van 5 euro. Je kan ook aanduiden of een aanwezigheidsattest gewenst is.
Praktische informatie
Wanneer
- za 21 november 2026 van 9 tot 13 uur
Prijs
Waar
Inschrijven
Contact
- bibliotheek@lebbeke.be
